Hakkımızda

eloysis
Eloysis Hakkında
 
Yurtdışında yaklaşık 30 yıldır, ülkemizde ise 1997 yılından beri bizim öncülüğümüzde yaygın olarak kullanılan, gün geçtikçe de kullanım alanı artan ELektronik OYlama SİStemleri alanında hizmet vermekteyiz.
 
Sistemin ana amacı; toplantılarınız, eğitimleriniz ve etkinliklerinizde interaktif bir ortam yaratmak ve hızlı geri bildirim sayesinde anında değerlendirme imkanı sağlamaktır. Bununla birlikte konusunda 
19 yıllık deneyimle uzmanlaşmış ekibimiz, Bronz Reseller'ı olarak onurlandırıldığımız Reply Systems -Fleetwood eğitimleri sayesinde, birçok sektörün talepleri doğrultusunda keypad kullanımını çeşitlendirmiştir. Kullanım alanlarının artmasında müşterilerimize özel projeler hazırlanmasının katkısı büyüktür.
 
Teknolojinin hızlı ilerleyişine sistem olarak biz de yeni çalışmalarımızla ayak uydurmaktayız. Android – akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile oylamanın farklı kullanımlarını www.elovote.com adı altında topladık. Dolayısıyla akıllı telefonlarla yapılan çalışmalarınızda da hizmet vermekteyiz.
 
Uzmanlık ve karşılıklı güvenin yanısıra, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımımızda etkinliklerinizi zaman, bütçe ve emek tasarrufu sağlayarak daha iyiye taşımak için yanınızdayız.
 
Çalışmalarımız; kiralama ve satış şeklinde gerçekleşmektedir.
 
 
  • Adres: Dereboyu Cad. Vatman Sk. Köroğlu Apt.
    Serbest giriş No:1 D:4 34347 Ortaköy Beşiktaş – İstanbu
  • Mail: info@eloysis.com
  • Telefon : 0212 327 72 62
  • Cep: (533) 371 69 63

Eloysis Copyright © 2015

Kurumsal web tasarım Hashtag